Prekių (0) Suma (0.00 €)
Prekių (0) Suma (0.00 €)
0.00 €
Viso:
| Užsakytas prekes galėsite atsiimi Švitrigailos g. 11k-102, Vilniuje

Apie ugio

ugio.lt - SIGG gertuvių ir aksesuarų elektroninė parduotuvė, siūlanti ko gero plačiausią SIGG prekių pasirinkimą Lietuvoje. Dirbame nuo 2009 metų!

išimtinai tik originaliomis SIGG prekėmis prekiaujame nuo 2012 metų. Tai daugiau hobis, nei verslas. Tiesiog nuo tada, kai pradėjome naudoti SIGG gertuves patys, supratome, kad tai produktas, kurį be galo smagu turėti ir juo naudotis. Tai tas pats kaip ZIPPO žiebtuvėlis ar šveicariškas peiliukas... Daiktai, kurie lydi ir džiugina beprotiškai ilgą laiką. Daiktai, kuriuos turi ir džiaugiesi. Džiaugiesi po mėnesio, po metų, po 5-erių... Netgi nesvarbu, kad ant gertuvės sulankstymų matyti kiek metų ją turi. Anaiptol, tai tampa miela...

Tik turimas sandėlyje prekes siūlome savo klientams. Neparduodame tai, kas yra ne pas mus - taip suteikiame Jums garantiją, kad užsakyta prekė bus pristatyta.

Nei vienas mūsų klientas nebuvo nuskriaustas, apgautas ar suklaidintas. Visas pasitaikusias klaidas, kurių neišvengėme kasdieninėje veikloje, ištaisėme ir atsiprašėme. Išsiuntėme siuntinius dar kartą. Priėmėme siuntinius atgal, patys organizuodami jų priėmimą iš kliento. Ir visa tai mūsų sąskaita, netgi kartais ir be mūsų klaidos. "Padarykime truputį daugiau, nei iš mūsų tikisi" - taip dirbame mes kiekvieną dieną.

Nes tai hobis.

ugio.lt

 

Atgal
Apie ugio Prekių pristatymas Prekių grąžinimas Duomenų apsaugos politika Kaip pirkti DUK Kontaktai
Švitrigailos g. 11k-102, LT03228 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 655 95 152
El.paštas: info@ugio.lt