Prekių (0) Suma (0.00 €)
Prekių (0) Suma (0.00 €)
0.00 €
Viso:
| Užsakytas prekes galėsite atsiimi Švitrigailos g. 11k-102, Vilniuje

DUK

Ar galima prekes apžiūrėti ar įsigyti Jūsų biure?

Visas prekes galite ne tik užsakyti ir pirkti internetu, bet taip pat galite jas apžiūrėti ir įsigyti ugio.lt biure, esančiame adresu Švitrigailos g. 11k-102, LT03228, Vilnius. Prieš atvykstant pas mus į biurą, būtinai suderinkite iš anksto atvykimo laiką telefonu +370 655 95 152.

 

Ar ugio.lt pirkti patikima?

Taip. 100 % - tai rezultatas, kurio siekėme, ir manome, kad mums tai pavyko. Nuoširdaus ir pasiaukojančio darbo dėka, nei vienas mūsų klientas nebuvo nuskriaustas, apgautas ar suklaidintas. Visas pasitaikusias klaidas, kurių neišvengėme kasdieninėje veikloje, ištaisėme ir atsiprašėme. Išsiuntėme siuntinius dar kartą. Priėmėme siuntinius atgal, patys organizuodami jų priėmimą iš kliento. Ir visa tai ugio.lt sąskaita, netgi kartais ir be mūsų klaidos. "Padarykime truputį daugiau, nei iš mūsų tikisi" - taip mes dirbame kiekvieną dieną.

 

Kaip užsakyti prekes?

Tiesiog išsirinkite ir užsisakykite prekes el. parduotuvėje www.ugio.lt (0-24 val.), sekite instrukcijas, įveskite duomenis (jei užsakote pirmą kartą naudodamiesi tuo pačiu kompiuteriu), ir užsakymas atliktas!

 

Kaip pakeisti, pakoreguoti ar panaikinti jau išsiųstą užsakymą?

Jei išsiuntėte užsakymą, tačiau po to sugalvojote, kad jį norite pakeisti, pakoreguoti, ar pagaliau anuliuoti, rašykite mums adresu info@ugio.lt arba uzsakymai@ugio.lt.Mes darbo metu su Jumis susisieksime telefonu ir viską padarysime taip, kaip Jūs norėjote. Jei užsakymą norėjote tik pakeisti ar papildyti, galite drąsiai užsakyti du kartus - mes vykdysime tik teisingą užsakymą, aišku, prieš tai su Jumis susisieksime.

 

Kaip žinoti, kad atlikus užsakymą internetu, prekės užsakytos ir užsakymas vykdomas?

Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu mes išsiųsime el. laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą. Jei padarėte užsakymą ir po keleto valandų nurodytu el. pašto adresu negavote laiško, labai prašome Jūsų paskambinti ugio.lt komandai telefonu +370 655 95 152.

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Užsakymo pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją), nepriklausomai nuo pristatymo ar apmokėjimo būdo, kainuoja 2 Eur.
Jei užsakymo suma yra 50 Eur ir daugiau - prekės pristatomos nemokamai.
Jei užsakymo suma 100 Eur ir daugiau - prekės pristatomos nemokamai bei papildomai suteikiama 10% nuolaida visam užsakymui.

 

Per kiek laiko yra pristatomos prekės?

Visur, išskyrus Kuršių Neriją, užsakymai yra pristatomi per vieną darbo dieną - t.y. jeigu mes gausime Jūsų užsakymą ir apmokėjimą (jei nuspręsite mokėti pavedimu) darbo dieną iki 12:00 val., kitą darbo dieną prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Užsakymai, kurie bus gauti savaitgaliais ar kitomis nedarbo dienomis, bus pristatyti antrąją darbo dieną.

 

Kada tiksliai bus pristatytas mano užsakymas?

Kiekvienos darbo dienos pabaigoje mes priduodame visus surinktus Jūsų užsakymus kurjerių tarnybai, kuri pradeda platinti užsakymus kitos darbo dienos rytą. Gavusi mūsų paruoštą siuntą, kurjerių tarnyba „DPD Lietuva" SMS žinute Jus informuos apie planuojamą siuntos pristatymo laiką.

 

Kaip galima atsiskaityti už pirkinius?

Už pirkinius galima atsiskaityti dviem būdais:
1. išankstiniu banko pavedimu;
2. grynais pinigais prekių pristatymo metu arba atsiimant prekes;
Atliekant banko pavedimą, labai prašome Jūsų įrašyti sąskaitos apmokėjimui numerį. Sąskaitą apmokėjimui visada gausite, kai tinklalapyje www.ugio.lt patvirtinsite savo užsakymą.

 

Jei pasirinkau atsiskaitymą pavedimu, kada reikia atlikti mokėjimo pavedimą – prieš, ar po produktų pristatymo?

Mokėjimo pavedimą reikia atlikti prieš gaunant produktus, t.y. po Jūsų užsakymo. Užsakymas bus vykdomas tik tada, kai ugio.lt gaus Jūsų atliktą mokėjimo pavedimą. Siekiant kuo greičiau įvykdyti Jūsų užsakymą, ugio.lt prašo Jūsų atlikti mokėjimo pavedimą kuo anksčiau.

 

Atgal
Apie ugio Prekių pristatymas Prekių grąžinimas Duomenų apsaugos politika Kaip pirkti DUK Kontaktai
Švitrigailos g. 11k-102, LT03228 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 655 95 152
El.paštas: info@ugio.lt