Prekių (0) Suma (0.00 €)
Prekių (0) Suma (0.00 €)
0.00 €
Viso:
| Užsakytas prekes galėsite atsiimi Švitrigailos g. 11k-102, Vilniuje

Duomenų apsaugos politika

DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.

Administruodami savo interneto svetainę mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant demografinę informaciją.

Svetainėje esančiose užsakymų formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei mums kiltų kokių nors klausimų.

Klientas, pirkimo metu ar užklausose nurodydamas savo el.pašto adresą ir/ar telefono numerį, sutinka, jog nurodytais kontaktais gali gauti informaciją iš ugio.lt (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo).

Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę ugio.lt tinklalapyje. Jei šias sąlygas pakeitus Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.

Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. ugio.lt nėra atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus. Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Savo Interneto tinklalapyje naudojame slapukus. Slapukas (angl. Cookie) yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kuris yra įrašomas į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekiant skirtingų tikslų yra naudojami skirtingi slapukai. Slapukai taip pat padeda atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę interneto svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti interneto svetainę.
Bet kuriuo metu naršyklėje galite atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti naršyklėje, atidarykite įrankių juostoje skyrelį Help arba apsilankykite tinklalapyje www.allaboutcookies.org. Kad galėtumėte naudotis Interneto tinklalapio jums asmeniškai pritaikytu funkcionalumu, jūsų kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas turi leisti naudoti slapukus, nes mes galime užtikrinti konkrečias asmeniškai pritaikytas Interneto tinklalapio galimybes tik pasitelkdami slapukus.

Mūsų Interneto tinklalapis naudoja slapukus šiais tikslais:
• kad įsimintų jūsų pasirinktą kalbos ir šalies informaciją Interneto tinklalapyje;
• kad atskirtų Interneto tinklalapio vartotojus;
• kad užtikrintų šių vartotojų apsaugą;
• kad užtikrintų Interneto tinklalapio pagrindinių funkcijų veikimą;
• kad įsimintų jūsų ankstesnį apsilankymą Interneto tinklalapyje;
• siekiant kontroliuoti Interneto tinklalapio užklausų skaičių;
• kad stebėtų klientų įpročius, pavyzdžiui, tinklalapius, kuriuose jie apsilanko prieš patekdami į Interneto tinklalapį.

Mes nenaudojame slapukų ar kitokių sekimo technologijų informacijai iš jūsų kompiuterio rinkti arba saugoti jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo naudodamiesi lankotės Interneto tinklalapyje, arba jūsų veiksmams internete sekti, kai nesate mūsų Interneto tinklalapyje.
Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad:
• kai kuriuos slapukus nustato Mūsų Interneto tinklalapis (pirmosios šalies slapukai), o kai kuriuos - kiti interneto tinklalapiai, pavyzdžiui, „Google" (trečiųjų šalių slapukai);
• kai kurie slapukai ištrinami iš jūsų kompiuterio uždarius naršyklę. Jie vadinami ryšio seanso slapukais. Kiti jūsų kompiuteryje lieka ilgiau, kol baigiasi jų veikimo laikas. Jie vadinami pastoviaisiais slapukais ir juos galima naudoti informacijai tarp naršymo internete sesijų saugoti, pavyzdžiui, apie pasirinktas interneto tinklalapio nuostatas arba prekes, kurias įdėjote į krepšelį pastarojo apsilankymo metu.

Slapukų tipai:
◦ ryšio seanso slapukai, nustatomi lankymosi Interneto tinklalapyje laikotarpiui iki uždarant interneto naršyklę;
◦ nuolatiniai slapukai, saugomi ir nustatomi vartotojo kompiuteryje tam tikram laikui ir naudojami pakartotinai apsilankius
Interneto tinklalapyje;
◦ trečiųjų šalių slapukai, nustatomi siekiant užtikrinti kitų interneto tinklalapių turinio atvaizdavimą;
◦ pirmosios šalies slapukai.

 

Atgal
Apie ugio Prekių pristatymas Prekių grąžinimas Duomenų apsaugos politika Kaip pirkti DUK Kontaktai
Švitrigailos g. 11k-102, LT03228 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 655 95 152
El.paštas: info@ugio.lt