Prekių (0) Suma (0.00 €)
Prekių (0) Suma (0.00 €)
0.00 €
Viso:
| Užsakytas prekes galėsite atsiimi Švitrigailos g. 11k-102, Vilniuje

Prekių grąžinimas

Bet kurias įsigytas iš mūsų prekes galima grąžinti. Jei nusprendėte grąžinti įsigytas iš mūsų prekes, tiesiog kreipkitės į mus telefonu arba elektroniniu paštu.

GALIMI PREKIŲ GRĄŽINIMO ATVEJAI

1. Netinkama prekių kokybė:
Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes savo lėšomis pakeisime netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Šiuo atveju prekių siuntimo (grąžinimo) išlaidas apmokėsime mes.

2. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
Tokių prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių siuntimo (grąžinimo) išlaidas apmokate Jūs.


Būtinos sąlygos, norint grąžinti prekes:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo prašymą (laisva forma).

 

Taip pat prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT01402 Vilnius, el.p. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. +370 5 262 67 51, interneto svetainė http://www.vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

 

Atgal
Apie ugio Prekių pristatymas Prekių grąžinimas Duomenų apsaugos politika Kaip pirkti DUK Kontaktai
Švitrigailos g. 11k-102, LT03228 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 655 95 152
El.paštas: info@ugio.lt